לקוחות ממליצים

צוות גיוס בית אקשטיין

לוגו בית אקשטיין

עדי היקרה, תודה רבה על הרוח והצבע המיוחדים שלך. העשרת אותנו בידע ונתת לנו כלים להתמודד עם שגרת העבודה היומית… » “צוות גיוס בית אקשטיין”

צוות גיוס בית אקשטיין

שגית ברששת – אשת טורס

לוגו אשת טורס

עדי את מקסימה היה ממש כיף סדנת הצבעים הייתה חוויתית מאוד לצוות, ובהחלט מרגישים שזה מלווה אותם ביום יום… גם… » “שגית ברששת – אשת טורס”

שגית ברששת

לירן אטיאס – סלופארק

עדי היקרה, בעולם בו קיימים הרבה אנשים, תודה שבחרת להיות אישה. כאחד שחווה וראה תהליכי מכירה רבים, מיד ידעתי למי… » “לירן אטיאס – סלופארק”

גבי מקסימוב

עדי ממוקה, JOIA לפני שנה בדיוק, הכרתי את עדי ממוקה מחברת ג’ויה. עדי הגיעה לחברתנו על מנת להעביר לנו קורס… » “גבי מקסימוב”

רן קליין

הכרתי את עדי ממוקה כמנחה של קורס ניהול קשרי לקוחות בו השתתפתי עם כניסתי לתפקיד בפברואר 2013 . הקורס היה… » “רן קליין”

משוב אנונימי

המרצה עדי ממוקה מקסימה. העבירה את התכנים בצורה ברורה וקולעת. נתנה עצות לעניין ודרך פתרון והתמודדות מול הבעיות הצפות בעבודה… » “משוב אנונימי”

קורס קואצ’ינג להעצמה אישית, בזק בינלאומי

את הצעד לשינוי התחלת אתנו כשנתת לנו את הכלים לחשוב אחרת, להעז ולשים את עצמנו במרכז לצד האמת הפנימית שלנו.… » “קורס קואצ’ינג להעצמה אישית, בזק בינלאומי”

עירית גלילי, מנכ”ל משותף, קבוצת סינרגיה

תודה על הדרכה מקסימה ומעצימה! שהעברת בחן ובהרבה אהבה! נתכנן בקרוב את המפגש הבא, שיהיה מצויין לפחות כמו זה שהיה!… » “עירית גלילי, מנכ”ל משותף, קבוצת סינרגיה”

אלעד הירש מדען מילים

עדי יקרה, עבורי את קוסמת, שגורמת לדברים לקרות! הכרנו הרבה לפני שידעתי שאני הולך לפתוח עסק… מאז ועד היום, ליווית… » “אלעד הירש מדען מילים”

רוני ניסן- מעצבים דברים שמעבר

עדי מדוייקת וחדה ביכולת שלה לעזור להביא את העסק להצלחה! הביקורת נאמרת בצורה נעימה ואיתה תמיד גם המחשבה איך מתקדמים… » “רוני ניסן- מעצבים דברים שמעבר”

מיכה לובטון- צלם

התהליך אצל עדי התחיל כשכבר הייתי על סף יציאה מתחום הצילום. לא ברור לי בדיוק איך, אבל מרגע שהתחלתי להפגש… » “מיכה לובטון- צלם”

נילית גבר- כשצבע פוגש דימיון

זאת זכות עבורי שאת מלווה אותי! את מניעה אותי לפעולה, מלמדת אותי להקשיב לעצמי וזה הכי חשוב בעיניי, את מורה,… » “נילית גבר- כשצבע פוגש דימיון”

הלן זילצר- צורפת תכשיטים

עדי נותנת לי כלים עסקיים ואנושיים כדי לחלום ולייסם…יש לה את היכולת הקסומה לראות בך פוטנציאל שלא תמיד אתה מזהה… » “הלן זילצר- צורפת תכשיטים”

יניב כהן – רו”ח

אני ממליץ בחום על עדי ממוקה – מאמנת עסקית מעולה עבדנו על לוחות זמנים הצבנו בצורה מסודרת מטרות ויעדים לעסק… » “יניב כהן – רו”ח”

ענת זך- נגרות ביתית

עדי ממוקה, המאמנת מס’ 1 הפרטית והמופלאה שלי!! בזכותה העסק שלי התרומם, היא לימדה אותה לפרוש כנפיים ולא לפחד ובטח… » “ענת זך- נגרות ביתית”

טלי שחר- תזונה לגוף ולנפש

עדי היא מגשימת חלומות, אלופה בלהאיר את הדרך ולהעניק כלים להתמודדות על כל צעד ושעל. מיד עם הפגישה הראשונה עברנו… » “טלי שחר- תזונה לגוף ולנפש”

חן שי- מאור הפרי

אני בא מעולם הביטחון..עולם שאינו קשור לעסקים בכלל!!! פתחתי עסק לעיצוב סלסלאות ומגשי פירות עם מיליון שאיפות ויציאות למיליון כיוונים.… » “חן שי- מאור הפרי”